Konec vedoucího Mikundy v ročníku 2008

06.09.2019 09:21

Na poslední schůzce s rodiči 27.8.2019 jsem avizoval že k 6.9.2019 končím po domluvě s trenéry v roli vedoucího ročníku 2008. Hlavním vedoucím je Lubo Noga, na kterého se dále obracejte. Lubo zřídí, na základě předaných kontaktů, i novou viber diskuzní skupinu.

 

Děkuji všem trenérům a rodičům za 5-ti letou podporu a spolupráci. V rámci svého času jsem udělal pro děti maximum, aby měli veškerý servis jak při zápasech, turnajích tak i částečně při trénincích. Chtěl bych vypíchnout i pár úspěchů které se podařily ve spolupráci s trenénery např. jako první jsme měli ve 4. třídě zajištěnou suchou připravou a střelbu na umělé ploše. Určitě nechci zapomenout i na kluky a jejich medailové úspěšné turnaje v Hodoníně, Uničově, Kopřivnici, Jičíně, Frýdku-Místku, Orlové, Studence, Ostraváčku,  apod u kterých jsem s nimi byl a tuhle super partu nejen psychicky podporoval.

 

Nepodařila se mi letos jen poslední věc a to je zorganizovat schůzku s vedoucícmi a zástupci klubu, abychom si vysvětli pravidla, komunikaci a podporu pro jednotlivé ročníky.

 

No nic, jdu FANDIT za vámi na tribúny!!! :-)